Jestem obietnicą przygody, ekscytującą podróżą w nieznane. Nie wiesz, co cię czeka. Oderwij się od szarej rzeczywistości i popłyń ze mną do lepszego miejsca, gdzie jest przyjemniej, gdzie możesz i czujesz więcej. Odpręż się. Niczym się nie martw. Spełnię twoje najskrytsze marzenia. Czego pragniesz? Ulgi? Wolności? Siły? Dam ci to wszystko, tylko złap mnie, ściśnij, weź ze sobą do domu. Zatraćmy się razem. Cin cin! Za miłość! Za nas!

Pomysł i wykonanie: Natalia Sakowicz
Tekst: Zuzanna Bojda
Lalka: Olga Ryl – Krystianowska
Ruch sceniczny : Iza Szostak
Muzyka: Maciej Cempura
Światło : Maciej Iwańczyk
Plakat: Bartek Warzecha, Marlena Jabłońska
Spektakl powstał w ramach Stypendium Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu Młoda Polska dla Natalii Sakowicz na rok 2020 oraz Stypendium Artystycznego Marszałka Województwa Podlaskiego

Partnerzy spektaklu:
Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie,
Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza Filia w Białymstoku
Teatr Ochoty w Warszawie

Natalia Sakowicz – aktorka, absolwentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie Filii w Białymstoku gdzie obecnie pracuje jako asystentka. W latach 2013-2015 związana z Teatrem Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku. Współpracuje z teatrami instytucjonalnymi (m.in. Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy, Teatr Groteska w Krakowie, Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie) i z teatrami niezależnymi (Teatr Malabar Hotel). Realizuje również własne projekty teatralne. W 2017 roku stworzyła autorski spektakl „Pobudka” (nagroda na XIII Międzynarodowym Festiwalu Teatru Lalek i Animacji dla Dorosłych „Lalka też człowiek”, nagroda na VI Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Lalek „Z wizytą u Arlekina” w Omsku). Laureatka nagrody „Za wybitne aktorstwo” na Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym WTEA w Pekinie. W 2019 roku wyreżyserowała i zagrała w spektaklu opartym o twórczość Bolesława Leśmiana pt. „Oddaleńcy”. Dwukrotna stypendystka Prezydenta Miasta Białegostoku (2017,2019), w 2020 roku otrzymała Stypendium Marszałka Województwa Podlaskiego oraz Stypendium Młoda Polska w ramach których zrealizuje kolejny monodram pod roboczym tytułem. „Cin cin”.