Jacek Sienkiewcz, Jurek Przeździecki live, Dtekk
druga sala: Majki & friends

Koncert czołowych przedstawicieli polskiej sceny muzyki elektronicznej.

Jacek Sienkiewicz nieprzerwanie od wczesnych lat 90. pozostaje aktywnym producentem, DJ-em i wydawcą, regularnie dostarczając przekrojowe techno z głębokim zacięciem na światowym poziomie.

Jurek Przeździecki specjalizuje się w wysublimowanych strukturach na granicy techno i house, ale nie są mu też obce takie klimaty jak psychodelic trance. W duecie tworzą projekt Tumult Hands, mający na koncie dwie płyty wydane w renomowanym labelu Jacka Sienkiewicza – Recognition.

Dtekk (Jędrzej Dondziło) to białostoczanin oraz jeden z najbardziej konsekwentnych i doświadczonych polskich DJ-ów. Jego sety, grane głównie z płyt winylowych, z jednej strony prezentują szeroki przekrój tego, co najlepsze w muzyce techno i electro, z drugiej – bliski jest mu ambient i muzyka eksperymentalna. Specjalne miejsce w repertuarze Jędrzeja ma italo disco. W jego filozofii występów bardzo ważne jest umiejętne balansowanie pomiędzy autentycznym poszukiwaniem najgłębszych form artystycznego wyrazu, a zarażaniem ludzi miłością do muzyki.