Rowery typu custom, zaprojektowane i od początku do końca stworzone w Białymstoku przez Adriana Łucejkę, to coś więcej niż tylko zwykłe jednoślady. Fantazyjnie i unikatowo zaprojektowana forma ramy i wszystkich podzespołów tworzy wspólną i zgraną całość, oddając piękno wykonania i komfort jazdy.
W galerii i wypożyczalni można będzie osobiście porozmawiać z projektantem, który swoje rowery tworzy z pasją od 2009 roku, a także przetestować któreś z jego dzieł.

A tak Adrian Łucejko mówi  o marce, którą stworzył: „Adrian Łucejko – Custom Bikes to coś więcej niż tylko firma oferująca unikatowe rowery. To przede wszystkim styl życia i wielka pasja do tworzenia niepowtarzalnych i komfortowych rowerów typu custom, czyli w skrócie wyjątkowe, robione na zamówienie. Doświadczenie zdobyte przez ostatnie 9 lat w projektowaniu, tworzeniu rowerów od początku do końca oraz dużej wyobraźni w procesie twórczym, daje praktycznie nieograniczone możliwości oraz warte uznania realizacje i rzesze zadowolonych klientów, ceniących sobie dobry design.
Tworzymy rowery, począwszy od ołówka i kartki, a kończąc na dokręcaniu ostatniej śrubki i regulacji kierownicy. Dbamy o każdy detal, kolorystykę i efekt wizualny, przywiązując szczególną uwagę do komfortu i satysfakcji z jazdy przyszłego właściciela roweru. Każdy rower zawsze jest inny i podkreśla także charakter swojego właściciela. To Ferrari wśród rowerów.
Uznajemy zasadę, że dobry design to taki, gdzie dobry wygląd łączy się z funkcjonalnością i wygodą użytkownika.
Nasze motto to: Trafić w gust.”