Podczas warsztatów łączących tradycję ze współczesnością uczestnicy nauczą się pieśni tradycyjnej i stworzą do niej współczesną elektroniczną aranżację. W przyjaznej atmosferze poznają zasady i narzędzia pozwalające rozpocząć swoją przygodę z muzyką, ale również ją rozwinąć. Poznają profesjonalne programy do tworzenia muzyki, zaprogramują sekwencje rytmiczne i melodyczne. Dowiedzą się, czym są syntezatory wirtualne, a także zapoznają z bankiem brzmień oraz nagrywaniem głosu.

Warsztaty odbędą się w dniach 22-25 sierpnia w Pracowni Artystycznej Miss God, wyposażonej w profesjonalny sprzęt do produkcji muzycznej (monitory studyjne, kontrolery, program muzyczny, syntezatory, procesory wokalne, mikrofony, preampy, mixer).

Joanna Zubrycka / Miss God – magister sztuki, aktorka, wokalistka, producentka muzyczna, współzałożycielka Stowarzyszenia Inicjatyw Artystycznych SUPERNOVA, w ramach którego zrealizowała kilkadziesiąt wydarzeń artystycznych. Od 10 lat realizuje swój autorski projekt Miss God, współpracuje również z innymi twórcami, takimi jak Lukasyno, Południce, VSHOOD. Tworzy muzykę do filmów, spektakli teatralnych oraz słuchowisk radiowych. Zrealizowała kilkanaście teledysków i poprowadziła kilkadziesiąt warsztatów artystycznych z dziećmi, młodzieżą i seniorami.