bezpłatne wejściówki, szczegółowe informacje TUTAJ (PL, PDF, 123.07KB)
druga pula: 9 sierpnia, godz. 15:00, 130 sztuk
trzecia pula: 16 sierpnia, godz. 15:00, 130 sztuk

osoby posiadające wejściówki na koncert powinny się stawić przed Kinem Forum do godz. 21:30

KIWI
Pod tym pseudonimem kryje się Wiktoria Nazarian, krakowska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, która twierdzi, że najpiękniejsze rzeczy powstają, kiedy zamknie się sam na sam z Abletonem. Uwielbia połączenie delikatnego wokalu z elektronicznym brzmieniem. Tworzy piosenki, które łapią za serce i hipnotyzują słuchacza. Swoją solową karierę rozpoczęła od akcji FONOBO Pitcher, w ramach której wydała swój debiutancki singiel. Kontynuując współpracę z FONOBO Label wypuściła EPkę „Nocą”. Jej wrażliwość oraz świeże podejście do muzyki zostały docenione przez słuchaczy oraz Spotify. KIWI była jedną z twarzy pierwszej lokalnej odsłony projektu RADAR, którego celem jest wspieranie młodych artystów z Polski.

Debiutancki album KIWI, „Pętla”, ukazał się w styczniu 2022 roku i zebrał wyłącznie pozytywne recenzje. Przy okazji premiery płyty, artystka zagrała trasę koncertową w największych polskich miastach, którą wyprzedała w zaledwie kilka dni! Z premierowym materiałem wystąpiła również na scenach polskich festiwali – FEST Festival, OFF Camera, Great September. Jesienią wyruszyła w kolejną trasę koncertową i wypuściła wyjątkową live sesję, w ramach której zaprezentowała swoje najpopularniejsze numery w zupełnie nowej odsłonie. W maju tego roku ukazała się jej kolejna EPka „Paranoje”, świetnie przyjęta przez fanów i krytyków.

facebook.com/WiktoriaNazarianKIWI
instagram.com/kiwi_toja/


Jann

Szturmem zdobył serca polskiej publiczności i zyskał rozpoznawalność za granicą. Jego piosenki znalazły się na najważniejszych playlistach w serwisie Spotify w kraju, a singiel „Gladiator” podbił również streamingi poza granicami Polski.

Zadebiutował pod koniec 2020 roku singlem „Do you wanna come over?” wydanym pod szyldem FONOBO Label. Kontynuując współpracę z wytwórnią, wypuścił kolejne utwory, a w marcu zeszłego roku ukazała się jego debiutancka EP-ka „POWER”.

Jak sam przyznaje, najlepiej czuje się na scenie. W kwietniu 2023 roku wyruszył w swoją pierwszą solową trasę koncertową, którą wyprzedał w niecałe 24 godziny. Wcześniej występował na największych polskich festiwalach (m.in. OFF Festival, Great September) i zagrał z zespołem przed Ralphem Kaminskim. Na swoim koncie ma również koncerty za granicą (Budapeszt, Bratysława i Sztokholm).

facebook.com/Jann.officialmusic
instagram.com/jann_music_/