W procesie artystycznego recyclingu sprzęt AGD zostanie zamieniony w aparat fotograficzny (camera obscura). Obiekt działa jak instant camera. Po zrobieniu sobie portretu, uczestnik wchodząc do wnętrza lodówki zobaczy cykl powstawania fotografii.

Autorami happeningu są Bogdan Kiwak i Marcin Sarota.

Bogdan Kiwak – interesuje się fotografią klasyczną i eksperymentowaniem odnoszącym się do podstaw fotografii. Współpracuje z Projektem Karpaty Magiczne. Prezentował swoje prace w Polsce, Niemczech, Rumunii, Słowenii, Węgrzech oraz na Słowacji. Prowadzi autorskie warsztaty m.in. fotografii otworkowej i fotografii bezkamerowej. Realizuje cykle fotografii przyrodniczych, podróżniczych i koncertowych. Współtwórca Grupy Twórczej „Widzi Się” oraz Festiwalu Fotografii „Widzi Się” w Starym Sączu. Od kilku lat tworzy instrumenty z bzu czarnego.

Marcin Sarota
– najczęstszy zakres jego fotograficznej działalności to „archeologia fotografii” (techniki non-camerowe, fotografia organiczna, „pinhole”, solarigrafia). Zajmuje się także grafiką, plakatem i malarstwem. Ma na koncie wystawy indywidualne i zbiorowe. Pomysłodawca i współorganizator, razem z Markiem Styczyńskim i Bogdanem Kiwakiem, projektu „Trio Organiczne”.